Kosze wiklinowe na zakupy

Przygotowaliśmy bogatą ofertę koszy wiklinowych na zakupy. To ekologiczne i wygodne rozwiązanie na przeniesienie produktów spożywczych i artykułów codziennego użytku. Precyzyjna plecionka wytrzyma nawet duże obciążenia, a solidne rączki są bardziej komfortowe niż wżynające się w ręce torebki foliowe.

Korzystanie z wielorazowych torebek i wykorzystywanie koszy wiklinowych na zakupy jest modne i ekonomiczne. Zabierając do sklepu plecionkę, nie musimy wydawać pieniędzy na jednorazowe reklamówki, których produkcja nie sprzyja naszej planecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji i sprzedaży tego rodzaju wyrobów, tworzymy kosze, które mają odpowiednio wyprofilowane uchwyty pozwalające na wygodne przeniesienie zakupionych wiktuałów.

Kosz wiklinowy na grzyby

Naturalny kosz wiklinowy na grzyby to produkt, który powinien mieć w swojej kolekcji każdy miłośnik leśnych wędrówek. To nie tylko doskonały pomysł na prezent dla grzybiarza, ale też funkcjonalny wyrób, który przyda się w różnych sytuacjach życia codziennego.

Dużą popularnością cieszy się kosz wiklinowy na grzyby zamykany, który chroni zbiory przed słońcem zapewniając przy tym odpowiednią wentylację. W sezonie wiosennym i letnim produkt bardzo dobrze sprawdzi się jako kosz wiklinowy piknikowy, na zakupy lub jako pojemnik na warzywa w piwnicy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło