Wiklinowe legowisko dla psa

Oferujemy wiklinowe legowisko dla psa wykonane z wysokiej jakości materiału ze starannie wyselekcjonowanych młodych pędów wierzby. Mamy szeroki asortyment plecionek o różnych kształtach, kolorach i wielkościach.

Wiklina jest bardzo wytrzymałym, naturalnym materiałem, dlatego za ekologicznymi leżankami dla pupili rozglądają się nie tylko właściciele psów. Coraz popularniejsze stają się wiklinowe legowiska dla kota. Ekologiczne miejsce do spania dla zwierzaka jest wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak kocie pazury czy psie zęby. Ręcznie robione plecionki wytrzymają nawet duże obciążenia i zmienne warunki atmosferyczne, dlatego od wieków tworzy się z nich różnego rodzaju kosze, takie jak kosz wiklinowy dla psa, czy kosz wiklinowy na grzyby. Przygotowana przez nas oferta miejsc do spania dla zwierząt domowych trafia w gusta najbardziej wymagających klientów.

Stylowy wygląd i naturalny charakter wyrobów sprawiają, że bez obaw można je podarować w prezencie świeżo upieczonemu właścicielowi kota lub zamówić legowisko wiklinowe z poduszką jako jeden z elementów wyprawki dla psa. Plecionki bardzo dobrze prezentują się w każdej aranżacji i z różnymi dodatkami, dlatego wzbogaciliśmy nasz asortyment o wiklinową budę dla psa. Miłośnicy czworonogów znajdą mnóstwo produktów dla swoich pupili, ale też dla siebie, do domu i ogrodu.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wiklinowych plecionek.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas maila!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło