Meble ogrodowe z wikliny

Oferujemy stylowe i komfortowe meble ogrodowe z wikliny. Ze względu na wykonanie z naturalnej plecionki idealnie współgrają z przyrodą. Dzięki temu są uniwersalne i pasują do każdej przestrzeni. Wedle upodobań można je jednak łatwo przemalować, by idealnie korespondowały z przydomowym otoczeniem. Szczególnie polecamy je osobom, które uwielbiają rodzinne czy towarzyskie spotkania na świeżym powietrzu. Duże stoły i wygodne siedziska z wikliny sprzyjają bowiem długim rozmowom przy kawie oraz stanowią podstawę organizacji wszelkich przyjęć w ogrodzie.

Meble z wikliny – klimatyczna aranżacja ogrodu

Szczególną zaletę mebli z wikliny, poza uniwersalnym stylem, stanowi ich waga. Są niezwykle lekkie, a co za tym idzie – bez problemu można zmieniać ich układ, dopasowując do aktualnych potrzeb. Ustawne stoły i krzesła z wikliny pomagają kompleksowo zaaranżować kącik wypoczynkowy. Dopełnieniem ich mogą być niezwykle praktyczne szafki z wikliny w dwóch wersjach – z drzwiczkami lub bez. Pomieszczą oraz ochronią wszystkie przedmioty, jakie warto mieć pod ręką podczas spędzania czasu w ogrodzie. 

Osoby, które uwielbiają wygodnie rozsiąść się z ulubioną lekturą, zaciekawią nasze fotele bujane do ogrodu. Dostępne są one zarówno w standardowym wariancie, jak i w zestawie z miękką poduszką z różnorodnych materiałów do wyboru. Fotel bujany z wikliny to klasa sama w sobie – nada stylowy charakter każdej przestrzeni. 

Dlaczego warto kupować meble z wikliny?

Wyplatane z młodych pędów wierzby meble z wikliny nadają wnętrzu elegancji i wprowadzają klimat sprzyjający wyciszeniu i odpoczynkowi. Stylowe siedziska są nie tylko wygodne, ale też funkcjonalne – do umieszczonego w dolnej części kufra można schować książki, gazety, ubrania czy - w przypadku solidnych mebli ogrodowych z wikliny – dziecięce zabawki lub drobne narzędzia ogrodnicze.

Trwałe i odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych meble z wikliny do pielęgnacji nie wymagają specjalnych. Do utrzymania ich w czystości wystarczy lekko wilgotna ściereczka, którą należy przecierać mebel. Warto mieć na uwadze, że choć wiklina jest odporna na zmiany temperatur, deszcz i działanie promieni słonecznych, to chroniona przed tymi czynnikami dłużej zachowa swoje właściwości i piękny wygląd.

Przygotowaliśmy dla Państwa meble z wikliny o wielu kształtach, splotach i różnym przeznaczeniu, co umożliwia skompletowanie pełnego wyposażenia pokoju lub ogrodu w spójnym stylu. Oferujemy krzesła, stoły, huśtawkę wiklinową kokon [https://www.wiklina-wraga.pl/meble-ogrodowe-z-wikliny/hustawki-z-wikliny] i fotele. Ponadto kupując nasze meble z wikliny wspierają Państwo polską firmę.  

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło