Stoły z wikliny do ogrodu

Naturalne stoły z wikliny do ogrodu sprawdzą się jako element na taras, balkon czy do przydomowej altany. W szerokim asortymencie ekologicznych mebli o różnych kształtach i rozmiarach każdy znajdzie produkt do swojego ogrodu.

Solidny stół ogrodowy wiklinowy jest lekki, dzięki czemu z łatwością można go przestawić lub przenieść do garażu na okres zimowy. Wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne i łatwość w utrzymaniu czystości sprawiają, że stół z wikliny coraz częściej gości też w domach. Miłośnicy ekologicznych wyrobów rękodzielniczych aranżują ogrody i pokoje wiklinowymi dziełami, które doskonale ze sobą współgrają. Do stołu i krzeseł bardzo dobrze pasuje huśtawka wiklinowa KOKON, drewniane ozdoby i gazetniki. Unikatowy styl i naturalny charakter dodają elegancji i jednocześnie lekkości ogrodom. Ponadto stół z wikliny i inne wyroby bez problemu można przemalować w przypadku zmiany  aranżacji.

Zachęcamy do zapoznania się z różnorodną ofertą stołów z wikliny. Różne plecionki i kolory bez trudu zamówisz w naszym sklepie internetowym.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło