Kosz wiklinowy na rower

Modny, naturalny kosz wiklinowy na rower pięknie prezentuje się z każdym modelem jednośladu. Oferowane przez nas produkty dostępne są w wielu kształtach i kolorach. Wszystkie kosze wytwarzane są przez polskich rękodzielników z młodych pędów wierzb.

W stylowym koszu wiklinowym na rower można przewozić zakupy, owoce, warzywa, a także prowiant na piknik lub długą wycieczkę rowerową. Stabilna konstrukcja umożliwia przewiezienie nawet większych i delikatnych produktów. Dla najmłodszych miłośników podróży rowerowych stworzyliśmy kilka rodzajów koszy wiklinowych na rower dla dziecka, które dostosowane są do mniejszych jednośladów. Malcy mogą w nich wygodnie przewozić plecaki, maskotki lub słodkości lub napoje. Kosze dodatkowo wyłożone są kolorowym materiałem.

Podobnie do innych tego rodzaju produktów, do utrzymania czystości koszy wiklinowych na rower wystarczy czysta, wilgotna ściereczka, którą należy przecierać produkt zgodnie z ułożeniem splotu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego. Tworzymy niepowtarzalne, solidne produkty, które przetrwają wiele lat eksploatacji. Zapraszamy do kontaktu.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło