Transporter wiklinowy dla kota

Solidny, pleciony przez polskich rękodzielników transporter wiklinowy dla kota to produkt przygotowany z myślą o ceniących ekologię właścicielach czworonogów. Wszystkie produkty wykonane są z naturalnego materiału – wikliny pozyskiwanej z młodych pędów wierzby.

Sztywny, odporny na uszkodzenia mechaniczne transporter wiklinowy dla kota jest lekki i ma uchwyt do wygodnego przenoszenia. Gryziona i drapana konstrukcja nie będzie zagrożeniem nawet dla najbardziej drapieżnych pupili. Strzępiona wiklina nie będzie wbijała drzazg w kocie łapki i dziąsła. Produkt podobnie do kosza wiklinowego na rower dla psa ma zapewniać bezpieczeństwo czworonoga i zapobiegać jego ucieczce.

Eleganckie i modne transportery wiklinowe dla kota można z łatwością czyścić używając do tego lekko wilgotnej ściereczki. Nie należy stosować mocnych detergentów, ponieważ mogą powodować odbarwienia wikliny. Produkt doskonale wpasuje się w aranżację każdego wnętrza, dlatego może pełnić też funkcję domowego legowiska dla kota. W naszej ofercie dostępne są transportery wyłożone bawełnianym materiałem lub miękką poduszką.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło