Producent karmników dla ptaków

Jesteśmy producentem karmników dla ptaków. Wykonujemy karmniki plecione i z drewna oraz budki lęgowe. Wszystkie domki dla ptaków dostępne są w wersji zawieszanej, ułatwiające zamocowanie w dowolnym miejscu – wybranej części ogrodu, balkonu czy tarasu lub na drzewie. Produkujemy karmniki dla ptaków różnej wielkości i w wielu stylach, przez co można je dopasować do własnych preferencji oraz wystroju i aranżacji ogrodu. 

Szeroki asortyment produktów dla ptaków wykonany jest z naturalnych, ekologicznych materiałów: drewna lub wikliny, co zapewnia im długą żywotność, solidność i trwałość. Karmniki zostały zaprojektowane w sposób pozwalający na wygodne nasypywanie nasion oraz utrzymanie w nich czystości. Budki lęgowe zapewniają ptakom wygodne wchodzenie do środka. Dzięki zamontowaniu karmników dla ptaków można bezpiecznie dokarmiać i cieszyć się obecnością ptaszków w ogrodzie lub na balkonie.

Jak wybrać karmnik dla ptaków?

Decydując się na zakup i montaż karmnika dla ptaków we własnym ogrodzie, warto kierować się jego trwałością i solidnością wykonania. Karmnik powinien być także dostosowany do wielkości odwiedzających ogród ptaków – jeśli decydujemy się na dokarmianie małych ptaszków, warto wybrać model karmnika utrudniającego dostęp np. gołębiom. Zarówno karmnik, jak i budka lęgowa powinna być zawieszona w takim miejscu, które nie pozwala na kontakt z innymi zwierzętami, przede wszystkim kotami i psami.  Zapewni to ptaszkom bezpieczne korzystanie ze stołówki i zachęci do częstych odwiedzin. Wizyta skrzydlatych gości z pewnością stanie się miłym akcentem w przydomowej aranżacji, będzie cieszyć i pozwoli ba bezpośredni kontakt z naturą.

Wiklinowe karmniki dla ptaków od producenta

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą wiklinowych karmników dla ptaków od polskiego producenta. Lekkie i stabilne konstrukcje nie zagrażają bezpieczeństwu goszczących w nim ptaków.

Przygotowaliśmy mnóstwo produktów dla zwierząt wykonanych z ekologicznych materiałów. Drewniane budki lęgowe zachęcą dzikie ptactwo do odwiedzania ogrodu, a transporter wiklinowy dla kota zabezpieczy domowego zwierzaka na czas przejazdu do weterynarza i podczas wielu innych podróży. Różnorodność kształtów i wielkości sprawia, że każdy znajdzie produkt, którego szuka. 

Czym różnią się karmniki dla ptaków od budek lęgowych?

Karmniki dla ptaków mają zazwyczaj otwartą konstrukcję, by wiele ptaków różnych gatunków mogło z nich skorzystać. Głównym przeznaczeniem tych niewielkich budowli (jak wskazuje nazwa) jest dokarmianie skrzydlatych zwierzaków, zazwyczaj w okresie zimowym.

Budki lęgowe przeznaczone są do lęgu, czyli zakładania gniazd i wysiadywania jaj przez drobne ptaki. Są też miejscem zimowania ptaków, które nie odlatują przed zimą w cieplejsze rejony. Konstrukcje te są zazwyczaj zamknięte, przeznaczone dla kilku osobników tego samego gatunku.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło