Ogrodzenia z wikliny

Naturalne, niebanalne ogrodzenia z wikliny umilą ogrodowy relaks. Dostępne w naszym sklepie internetowym maty nie tylko ochronią użytkownika przed promieniami słonecznymi, ale też przed spojrzeniami gapiów z ulicy.

Odporne na zmienne warunki atmosferyczne ogrodzenia z wikliny można kupić w różnych wymiarach. Przygotowaliśmy dla Państwa długie i szerokie maty, a także niskie, ale szerokie palisady. Lekkie konstrukcje z łatwością można przenosić. Suchą wiklinę bez problemu można pomalować na dowolny kolor, dzięki czemu produkt można dostosować do indywidualnych upodobań i potrzeb. Miłośnikom ekologicznych rozwiązań z pewnością przypadną do gustu nie tylko wysokiej jakości ogrodzenia z wikliny, ale także karmniki dla ptaków od producenta, które przykują uwagę znajomych i przechodniów. Pozyskiwana z młodych pędów wierzby wiklina jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Ponadto materiał jest łatwy w utylizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi produktami. Jeśli mają Państwo pytania, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło