Szafki z wikliny

Oferujemy szafki z wikliny w wielu rozmiarach i kształtach. Wykonane z naturalnego materiału etażerki i półki wytrzymają duże obciążenia. Właściwie pielęgnowane zachowają swój wygląd i właściwości przez wiele lat eksploatacji.

Przygotowaliśmy dla Państwa etażerki o różnych wysokościach i splotach. Wysokiej jakości szafki z wikliny wpasują się w aranżację każdego wnętrza. Półki są stabilne i nie odkształcają się. Materiał, z którego wykonane są produkty pozyskiwany jest z młodych pędów wierzb, dlatego zarówno użyty materiał, jak i sposób jego pozyskiwania są ekologiczne i nie wpływają negatywnie na ekosystem. Nasze produkty doskonale współgrają z innymi wyrobami rękodzielniczymi, takimi stół z wikliny, czy plecione krzesła.

Pędy użyte do plecenia szafek z wikliny są specjalnie wyselekcjonowane. Używamy tylko najwyższej jakości gałązek, by oferowane wyroby były wytrzymałe i przetrwały wiele lat eksploatacji. Ponadto robiąc zakupy w naszym sklepie wspierają Państwo polskie rękodzieło i rodzimą firmę.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło