Kosze wiklinowe na pranie

W naszym asortymencie znajdują się pojemne kosze wiklinowe na pranie. Wszystkie są wykonane w 100% z naturalnej wikliny okorowanej, dlatego można w nich przechowywać ubrania bez obawy o zaciągnięcie tkaniny. Dla dodatkowego zabezpieczenia mamy modele z bawełnianą wkładką, którą można wyjąć w celu wyprania bądź wymiany. W naszej ofercie znajdują się nie tylko kosze do użytku domowego, lecz także inne, takie jak eleganckie wiklinowe kosze prezentowe – doskonałe na upominki firmowe czy dla bliskiej osoby.

Zalety wiklinowych koszy na bieliznę

Kosze z wikliny doskonale sprawdzają się w roli pojemnika na bieliznę. Dzięki wykonaniu z naturalnej plecionki z powodzeniem przepuszczają powietrze. Przełożenie prania na później nie przyczynia się więc do wydzielania nieprzyjemnego zapachu. Dodatkową ochronę stanowi praktyczna klapa. Ponadto nasze kosze na bieliznę idealnie komponują się z każdą przestrzenią.

Kosze są dostępne w kilku rozmiarach i różnych kształtach, takich jak beczki czy wanny bądź bardziej ustawne: narożne, maglowe oraz prostokątne. Oferujemy modele w klasycznym naturalnym kolorze lub wybielane. Bez względu na wybrany rodzaj pełnią funkcję nie tylko pakownego pojemnika na brudną odzież, lecz także stanowią efektowny dodatek do wnętrza.

Kosze wiklinowe na bieliznę – dlaczego warto je mieć?

Każdy z oferowanych koszy na bieliznę wykonany jest ekologiczny – do ich wytwarzania używamy wyłącznie naturalnych materiałów. Staranna plecionka tworzona jest z młodych pędów wierzby, których pozyskiwanie nie wpływa negatywnie na środowisko. Ponadto decydując się na zakup w naszym sklepie, wspierasz polską firmę.

Wysokiej jakości kosze wiklinowe na bieliznę są trwałe. W porównaniu do plastikowych zamienników są odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie pękają, a właściwie przechowywane nie tracą swojej barwy i właściwości wraz z upływem czasu. Wyroby z wikliny cechuje duża odporność na zmiany temperatur i wilgoć, dlatego tego materiału używamy też do wykonywania mebli ogrodowych z wikliny. Poza tym że są funkcjonalne, kosze wiklinowe na bieliznę mogą pełnić funkcję dekoracyjną. Wyroby z pędów wierzby zachwycają wyglądem, ale też nadają pomieszczeniu elegancji. Doskonale wpasowują się w niemal każdą aranżację łazienki lub pralni.

Dostępne w naszym sklepie naturalne kosze wiklinowe na bieliznę nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacyjnych i pielęgnacyjnych. Do ich czyszczenia wystarczy lekko wilgotna ściereczka, którą należy przecierać produkt zgodnie z ułożeniem splotu.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło