Kosze wiklinowe na pranie

W naszym asortymencie znajdują się pojemne kosze wiklinowe na pranie. Wszystkie są wykonane w 100% z naturalnej wikliny okorowanej, dlatego można w nich przechowywać ubrania bez obawy o zaciągnięcie tkaniny. Dla dodatkowego zabezpieczenia mamy modele z bawełnianą wkładką, którą można wyjąć w celu wyprania bądź wymiany. W naszej ofercie znajdują się nie tylko kosze do użytku domowego, lecz także inne, takie jak eleganckie wiklinowe kosze prezentowe – doskonałe na upominki firmowe czy dla bliskiej osoby.

Zalety wiklinowych koszy na bieliznę

Kosze z wikliny doskonale sprawdzają się w roli pojemnika na bieliznę. Dzięki wykonaniu z naturalnej plecionki z powodzeniem przepuszczają powietrze. Przełożenie prania na później nie przyczynia się więc do wydzielania nieprzyjemnego zapachu. Dodatkową ochronę stanowi praktyczna klapa. Ponadto nasze kosze na bieliznę idealnie komponują się z każdą przestrzenią.

Kosze są dostępne w kilku rozmiarach i różnych kształtach, takich jak beczki czy wanny bądź bardziej ustawne: narożne, maglowe oraz prostokątne. Oferujemy modele w klasycznym naturalnym kolorze lub wybielane. Bez względu na wybrany rodzaj pełnią funkcję nie tylko pakownego pojemnika na brudną odzież, lecz także stanowią efektowny dodatek do wnętrza.

Jest 49 produktów.

Wyświetlanie 1-15 z 49 elementów

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło