Gazetnik wiklinowy

Lekki, elegancki gazetnik wiklinowy doskonale sprawdzi się jako ozdoba do salonu, sypialni czy łazienki. Tego rodzaju wyroby rękodzielnicze są nie tylko piękne i eleganckie, ale też modne. Naturalny materiał i ekologiczny sposób jego pozyskiwania oraz łatwa utylizacja sprawiają, że coraz więcej osób chętnie sięga po wiklinowe produkty.

Wysokiej jakości gazetnik wiklinowy pozwoli uporządkować zostawiane na stołach i szafkach czasopisma. W odróżnieniu od wrzucenia gazet do kosza na śmieci wiklinowego, umieszczenie magazynów w gazetniku pozwala wrócić do niedoczytanego wydania kwartalnika lub niedokończonego zestawu krzyżówek.

Przygotowaliśmy dla Państwa gazetnik wiklinowy w dwóch wariantach: ściennym i w formie stojaka. Tego rodzaju produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Do utrzymania ich w czystości wystarczy regularnie przecierać je lekko wilgotną ściereczką zgodnie z kierunkiem splotu. Mimo niewielkiej wagi gazetnik jest bardzo wytrzymały. Wiklinowe rękodzieło od polskich rzemieślników wkomponuje się w każde wnętrze i sprawdzi się jako prezent.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło