Meble ogrodowe z wikliny

Oferujemy stylowe i komfortowe meble ogrodowe z wikliny. Ze względu na wykonanie z naturalnej plecionki idealnie współgrają z przyrodą. Dzięki temu są uniwersalne i pasują do każdej przestrzeni. Wedle upodobań można je jednak łatwo przemalować, by idealnie korespondowały z przydomowym otoczeniem. Szczególnie polecamy je osobom, które uwielbiają rodzinne czy towarzyskie spotkania na świeżym powietrzu. Duże stoły i wygodne siedziska z wikliny sprzyjają bowiem długim rozmowom przy kawie oraz stanowią podstawę organizacji wszelkich przyjęć w ogrodzie.

Meble wiklinowe – klimatyczna aranżacja ogrodu

Szczególną zaletę mebli z wikliny, poza uniwersalnym stylem, stanowi ich waga. Są niezwykle lekkie, a co za tym idzie – bez problemu można zmieniać ich układ, dopasowując do aktualnych potrzeb. Ustawne stoły i krzesła z wikliny pomagają kompleksowo zaaranżować kącik wypoczynkowy. Dopełnieniem ich mogą być niezwykle praktyczne szafki z wikliny w dwóch wersjach – z drzwiczkami lub bez. Pomieszczą oraz ochronią wszystkie przedmioty, jakie warto mieć pod ręką podczas spędzania czasu w ogrodzie.

Osoby, które uwielbiają wygodnie rozsiąść się z ulubioną lekturą, zaciekawią nasze fotele bujane do ogrodu. Dostępne są one zarówno w standardowym wariancie, jak i w zestawie z miękką poduszką z różnorodnych materiałów do wyboru. Fotel bujany z wikliny to klasa sama w sobie – nada stylowy charakter każdej przestrzeni.