Ozdoby ogrodowe z drewna i wikliny

Nasze ozdoby ogrodowe z drewna i wikliny to niepowtarzalna dekoracja przestrzeni wokół domu. Oferujemy różnego rodzaju dekoracje wykonane z naturalnych surowców jak np. eleganckie skrzynie na kwiaty czy stylowe wiatraki. Inne elementy w naszym asortymencie, które pomagają zagospodarować przestrzeń w ogrodzie, to również piękne i funkcjonalne ogrodzenia z wikliny.

Ozdoby z brzozy do ogrodu

Szczególną część naszej oferty stanowią nietuzinkowe ozdoby z brzozy do ogrodu. To propozycja dla wszystkich, którzy poszukują unikalnego i fikuśnego akcentu dekoracyjnego, a jednocześnie nie chcą być kolejnymi posiadaczami podwórkowych figurek w kształcie krasnala. Oferujemy urocze pajacyki i koziołki, dzięki którym każdy ogród nabierze niepowtarzalnego charakteru. Poszczególne modele wyposażyliśmy w donice na kwiaty, dlatego stanowią one też praktyczny dodatek.


Nasze wyroby są wynikiem ręcznej pracy, bazują na organicznych surowcach jak drewno czy wiklina. W porównaniu z ceramicznymi bądź plastikowymi gnomami ozdoby z brzozy nie zaburzają naturalnej estetyki ogrodu. Postacie wywołują uśmiech na twarzy dzieci, jednak przyciągają wzrok również dorosłych. Jeśli poszukujesz wyjątkowego dodatku do swojego ogrodu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 32 produktów.

Wyświetlanie 1-15 z 32 elementów

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło