Metody wysyłki

Drogi kliencie.

Zamówione przez ciebie produkty wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź firmy kurierskiej zgodnie ze specyfikacją zamówienia które od ciebie otrzymaliśmy. Produkty pakowane są zależnie od rozmiarów do kartonów o rozmiarach 40x40x60 bądź 20x20x30 lub jeżeli jest to nie możliwe , zabezpieczamy je odpowiednio i owijamy folią bezbarwną. Paczki takie nadane są jako gabaryt. Koszty wysyłki które doliczane są do zamówienia zawierają w sobie koszt opakowania oraz innych materiałów pakunkowych takich jak folia czy taśma klejąca.

Paczki gabarytowe nadane przez Poczta Polska nie zawsze dostarczane są do domu odbiorcy. Często zdarza się, że odbiorca paczki musi odebrać paczki osobiście samodzielnie z placówki Poczty Polskiej o którym to fakcie poinformowany powinien zostać po przez awizo wcześniej dostarczone przez Pocztę Polską. Sytuacja taka wynika z faktu iż nie wszystkie jednostki Poczty Polskiej w Polsce posiadają odpowiednio duży samochód aby dostarczyć produkt do domu odbiorcy. Zaistnienie takiej sytuacji nie może być powodem zwrotu paczki bądź reklamacji i klient powinien mieć tego pełną świadomość wybierając właśnie taką opcję wysyłki.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną zwłokę w dostarczeniu przesyłki wynikającą z winy operatora. Nie stanowi to podstawy do reklamacji zamówienia.  Wszystkie zamówienia wysyłane są w ciągu 24 godzin od czasu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.