Ogrodowe krzesła z wikliny i fotele

Oferujemy wygodne i ponadczasowe ogrodowe krzesła z wikliny i fotele. Krzesła do ogrodu z wikliny charakteryzują się wyjątkową lekkością i trwałością, a naturalny materiał, z którego są wykonane, pozwala na wkomponowanie mebli w wystrój każdego ogrodu, tarasu lub balkonu. Lekkość foteli z wykliny pozwala na szybkie zmiany ich ustawienia i wygodne przestawianie w inne miejsce na działce lub w domu. 

Naturalny materiał, jakim jest wiklina, pozwala na wyplatanie foteli i krzeseł do ogrodu w wygodnym, ergonomicznym kształcie – dającym doskonałe podparcie plecom i pozwalającym wygodnie się rozsiąść. Wygląd mebli można w prosty sposób zmieniać i dostosować do własnych upodobań, przez dobranie do nich kolorowych poduszek lub innych tekstyliów. Wszystkie meble z wikliny nadają się do malowania. W naszej ofercie dostępne są także pufy, siedziska, stoliki oraz ogrodowe krzesła z wikliny dostosowane do wzrostu i wagi dzieci. Jesteśmy również producentem karmników dla ptaków, które przypadną do gustu zarówno najmłodszym gościom ogrodu, jak i zainteresują właścicieli działek z ogrodem.   Osobną kategorię stanowią fotele bujane z wikliny, które zapewniają głęboki odpoczynek zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Decydując się na bujany fotel do ogrodu z wikliny, należy ustawić na równym podłożu, zapewniającym maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

Jak dbać o fotele z wikliny do ogrodu?

Aby jak najdłużej cieszyć się nienagannym wyglądem i stanem foteli z wikliny do ogrodu, warto regularnie usuwać zabrudzenia, by nie doprowadzić do trwałego odbarwienia materiału. W tym celu zalecamy używanie łagodnych detergentów naniesionych na wilgotną, niezbyt mokrą ściereczkę. Zakurzone meble z wikliny można szybko wyczyścić szczotką z włosiem (ręcznie lub odkurzaczem). Fotelom i krzesłom do ogrodu z wikliny nie służy wilgoć, dlatego warto podczas deszczu przenieść je pod zadaszenie – w takich sytuacjach lekkość mebli wiklinowych nabiera dodatkowego znaczenia, ponieważ ich przestawienie nie wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym.  

Jest 49 produktów.

Wyświetlanie 1-15 z 49 elementów

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło